لرزه گیر فنری RSM-800

نام برند : مهندسی جداسازی ارتعاشات

کد محصول : 9

انتخاب نوع کالا :


ویژگی های کالا

این لرزه گیرها برای تجهیزاتی که روی پشت بام نصب میشوند بکار میروند .تا ازانتقال ارتعاشات و نویز ناشی از کارکردن دستگاه به داخل ساختمان جلوگیری نمایند.

لرزه گیر دو فنری از ظرفیت 500کیلوگرم الی 1000 کیلو گرم قابل تولید می باشد لرزه گیرهای ار اس ام ابه دلیل بدنه خاص انها در مقابل زلزله و نیروی باد و طوفان مقاوم هستند این لرزه گیرهادر مدل های 1 اینچ و2اینچ قابل تولید می باشد و روکش بدنه لرزه گیر توسط رنگ کوره ای اپوکسی پوشش داده شده است 

یاداوری :

1-این لرزه گیرها برای تجهیزاتی که روی پشت بام نصب میشوند بکار میروند .تا ازانتقال ارتعاشات و نویز ناشی از کارکردن دستگاه به داخل ساختمان جلوگیری نمایند.

2-در گراف بالا ظرفیت تحمل هر لرزه گیر اورده شده است بایستی وزن دستگاه را بر این عدد ها تقسیم کرد تا تعداد لرزه گیر مشخص شود برای مثال اگر وزن یک چیلر 3000 کیلوگرم باشد و ده پایه داشته باشد باید از 10 عدد لرزه گیر   RSM-300 استفاده شود.

2-مطابق توصیه اکید استاندارد اشری  لرزه گیربایستی به طرز کاملا محکم از بالا به دستگاه و از پایین به ستون یا فریم پیچ ویا جوشکاری شود. سایز پیچ های تعبیه شده درصفحات بالا و پایین لرزه گیر توان تحمل بار افقی و عمودی دستگاه را دارا میباشند..

3- این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال نصب لرزه گیر ندارد

4-جهت هر گونه سوال یا ساخت محصول سفارشی  با تلفن شرکت تماس حاصل فرمایید.

گارانتی گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

زمان تحویل : 1 روز کاری

قیمت :

1
1 تومان

تعداد :

 

  • امکان جداسازی : دارد

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه