لرزه‌گیر لباسشویی پایه کوتاه

نام برند : مهندسی جداسازی ارتعاشات

کد محصول : 13

انتخاب نوع کالا :


ویژگی های کالا

<p style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: sans-serif, Arial, Verdana, &quot;Trebuchet MS&quot;; font-size: 13px;">این لرزه&zwnj;گیرها برای رفع و جذب لرزش ماشین&zwnj;های لباسشویی مورد استفاده قرار می&zwnj;گیرد که در انواع مختلفی (شامل لباسشویی خانگی و بزرگ صنعتی مورد مصرف هتل و بیمارستان ها و ...)تولید می&zwnj;شود.</p> <p style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: sans-serif, Arial, Verdana, &quot;Trebuchet MS&quot;; font-size: 13px;">مزایا این لرزه گیر&nbsp; عبارت است از&nbsp;</p> <p style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: sans-serif, Arial, Verdana, &quot;Trebuchet MS&quot;; font-size: 13px;">1- ارتفاع کوتاه در حد زیر 20 میلی متر&nbsp;&nbsp;</p> <p style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: sans-serif, Arial, Verdana, &quot;Trebuchet MS&quot;; font-size: 13px;">2-قابلیت نصب در جاهایی که فاصله بین کابینت و لباس شویی بسیار کم است&nbsp;</p> <p style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: sans-serif, Arial, Verdana, &quot;Trebuchet MS&quot;; font-size: 13px;">3- دارای پایداری زیاد وچسبندگی به سنگ،سرامیک ،کاشی و موزائیک می باشد&nbsp;</p> <p style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: sans-serif, Arial, Verdana, &quot;Trebuchet MS&quot;; font-size: 13px;">4-امکان تولید با جنس درجه یک سیلیکون رابر&nbsp;</p>

گارانتی گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

زمان تحویل : 3 روز کاری

قیمت :

1
100,000 تومان

تعداد :

این لرزه گیر دارای ارتفاع بسیار کم و پایداری ابعادی مناسب بوده و برای جداسازی ارتعاشات ماشین لباسشویی هایی که داخل محفظه کابینت جاسازی شده اند و محدودیت ارتفاع دارند طراحی شده است . مهندسی جداسازی ارتعاشات به عنوان اولین تولیدکننده انواع لرزه گیر لباسشویی در ایران می باشد. جنس لاستیک این لرزه گیر ها از نظر میزان سختی و انعطاف پذیری طوری طراحی شده که بهترین عملکرد را دارد و بر خلاف پایه های پلاستیکی ماشین لباسشویی که هم اکنون در بازار موجودند و موجب تکان خوردن و لرزش ماشین لباسشویی می شوند . به کار گیری این محصول علاوه بر سالم نگهداشتن ماشین لباسشویی، باعث جلوگیری از ایجاد سر و صدا و آسیب دیدن کف خانه شوید. این لرزه گیر نسبت به سایر لرزه گیرها دو مزیت دارد ۱- قدرت چسبندگی فوق العاده به سرامیک ، شیشه و کاشی ۲- کمک به پایداری ماشین لباسشویی در هنگام آبگیری که با حداکثر سرعت کار میکند . نکته بسیار مهم : مشتریان محترم خواهشمندست فقط لرزه گیری را بخرید که از جنس لاستیک ( Rubber ) باشد . جنس پلاستیکی نظیر pvc یا Tpu قادر به جذب ارتعاشات ۸۵۰ الی ۳۵۰۰ دور در دقیقه نمی باشد. اگر افرادی با مواد پلاستیک لرزه گیر تولید می کنند فقط به دنبال تیراژ تولید بالا می باشند ( چون تیراژ تولید روزانه دستگاه های پلاستیک چندین برابر لاستیک می باشد) . Anti vibration rubber pad for washing machine با کمک این لرزه گیر ویژه میتوانید از آسیب هایی مانند شکستگی و خراش ناشی از دستگاه های سنگین ، بر کف منزل خود جلوگیری کنید و مانع از ایجاد هزینه های اضافی تعمیرات کف زمین و دستگاه شوید. لرزه گیر ماشین لباس شویی چقدر تاثیر دارد ؟ این بستگی به نوع ماشین لباس شویی شما هم دارد اما ۸۰ درصد لرزش را متوقف می کند. به دلیل ساختار خاص این پدهای ثابت، آنها قادر به کاهش ارتعاش هستند که ماشین لباسشویی شما را فیکس و ضد لرزش خواهد کرد. دستورالعمل نصب لرزه گیر ماشین لباسشویی: ۱ ابتدا پایه های اصلی ماشین لباسشویی را کاملا ببندید. ۲ سپس کف آشپزخانه یا هرجایی که ماشین در ان قرار دارد را با پارچه خشک کاملا تمیز نمایید. ۳ زیر هر یک از پایه ها یک لرزه گیر قرار دهید. ۴ سپس توسط تراز از صاف بودن ماشین اطمینان حاصل کنید.

توجه توجه مراقب محصولات متفرقه باشید

متاسفانه  چند کارگاه  این محصول ما را کپی کرده اند ولی با مواد سفت پلاستیک و به زنگ مشگی تولید نموده و بنام لرزه گیر لاستیکی لباسشویی در حال فروش در چند فروشگاه مطرح اینترنتی هست این کار تقلب و فریب مشتری می باشد.

 

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه