فروشگاه اینترنتی جداسازی ارتعاشات ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مهندسی جداسازی ارتعاشات تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین مهندسی جداسازی ارتعاشات ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
فروشگاه اینترنتی مهندسی جداسازی ارتعاشات ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مهندسی جداسازی ارتعاشات می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.
فروشگاه اینترنتی مهندسی جداسازی ارتعاشات همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی مهندسی جداسازی ارتعاشات و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های مهندسی جداسازی ارتعاشات را ندارید، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در صفحه ویرایش اطلاعات کلیک کنید.
مهندسی جداسازی ارتعاشات برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

فروشگاه لرزه گیر جداسازی ارتعاشات ، تمامی لرزه گیرهای فنری و لاستیکی را دارا می باشد.

این محصولات شامل  انواع لرزه گیر و اسپرینگ هنگر و کلمپ های لوله می باشد. فروشگاه لرزه گیر جداسازی ارتعاشات هم چنین دارای انواع دستکش ضد ارتعاش ،  لرزه گیر ماشین لباسشویی ، لاستیک کوپلینگ و و اتصالات فلزی لوله میباشد.